קול קורא – ישרא-דרמה – זרקור על מחזאות ישראלית 2016

Posted filed under חדשות.

isradrama2016

המכון למחזאות ישראלית ע”ש חנוך לוין (ע”ר) מזמין יוצרים, מחזאים, מנהלי תיאטרונים וקבוצות להגיש את מועמדותם לאירועי ישרא-דרמה: זרקור על מחזאות ישראלית, שיתקיימו בין 1 ל-5 לדצמבר 2016.

מטרת ישרא-דרמה היא לחשוף את המחזאות הישראלית המקורית בפני אנשי תיאטרון מרחבי העולם, מתוך כוונה לעודד את העלאתה בתיאטרונים ובפסטיבלים בחו”ל. אירוע ישרא-דרמה מייצר הזדמנות להפגיש בין יוצרים ישראלים לבין מנהלים אמנותיים של תיאטרונים, דרמטורגים, מתרגמים וחוקרים, ולהעצים את מקומו של התיאטרון כגשר בין תרבויות. בנוסף להצגות, יתקיימו סימפוזיונים, מפגשים ואירועים מיוחדים בשיתוף האורחים והיוצרים.

הועדה האמנותית תחל לצפות במופעים ולקרוא את המחזות המועמדים החל מ-3 למאי. הצפיה תסתיים ב-16 לספטמבר 2016. לתכנית ייבחרו כ-10 הצגות באורך מלא ועוד כ-6 מחזות שיועלו במסגרת פרזנטציות או קריאות מבוימות; כמו כן ייערך אירוע נטוורקינג שבו יוכלו יוצרים ומנהלי תיאטרונים ופסטיבלים להיפגש ולהעביר מידע רלוונטי.

קריטריונים להגשת מועמדות ניתן להוריד כאן:(isradrama-2016_criterions

טופס הרשמה ניתן להוריד כאן: (isradrama2016_tofes-harshama)

תאריך אחרון להגשת מועמדות: 2 למאי 2016 בשעה 24:00.

אירוע ישרא-דרמה מתקיים בתמיכתם האדיבה של משרד התרבות והספורט, משרד החוץ – האגף לקשרי תרבות ומדע (קשתו”ם) עיריית תל אביב-יפו; והמכון למחזאות ישראלית ע”ש חנוך לוין (ע”ר)
את הבקשות יש לשלוח למייל: [email protected]

בהצלחה לכולם,
הועדה האמנותית  ישרא-דרמה 2016

שימרית רון, מנהלת,

המכון למחזאות ישראלית ע”ש חנוך לוין (ע”ר)