“דייט ראשון”, 7 קריאות מבוימות של מחזות ישראלים בקאמרי

Posted filed under חדשות.

מה27/11 עד ה2/12 יעלו בקריאה מבוימת , שבעה מחזות ישראלים במפגש ראשון עם קהל

ניהול אמנותי – גור קורן

» האם יש מקקים בישראל? – 

דרמה קומית מאת נסים אלוני שלא הושלמה בחייו ומעולם לא הוצגה בפני קהל המספרת את סיפור ייסוריהם וסבלם של היהודים לאורך הדורות כמופע בידור גדול מהחיים. משתתפים: דן שפירא, רועי אסף, ערן שראל, דנה מיינרט, עזרא דגן, גד קינר, אבי טרמין, דודו גולן, רות אסרסאי, שירי לוטן, אוהד שחר, רודיה קוזלובסקי, גיא מסיקה, רבקה מיכאלי.
 יום שני, 3 בדצמבר בשעה 18:00, ובשעה 21:00.

» בבושקות 

קומדיה רומנטית מאת מרים קוץ המספרת על אלמנה שהבת שלה, נכדתה ואמא שלה, בת ה-90, לא מפסיקות להתערב לה בחיים. משתתפים: אנדריאה שוורץ, מוטי כץ, דוד ניב, יעל רוזנבליט, מיקי קם, מרים גבריאלי.
יום שלישי, 27 בנובמבר, 17:30
יום שישי, 30 בנובמבר, 21:00.

» ולריה מתחתנת – 

דרמה קומית מאת מיכל ויניק המציגה שתי אחיות, כלות מאוקראינה. כריסטינה הבכורה נשואה לישראלי מזה שנתיים. ולריה הצעירה מגיעה הערב לפגוש לראשונה את בעלה לעתיד, אבל מקבלת רגליים קרות. בערב אחד ייאלצו האחיות, כמו גם בעליהן, להתמודד עם החלטות שעשו ועם משמעותה של בחירה בעולם בו אין ברירה. דרמה קומית על נושא עצוב, המתרכזת בלילה אחד בדירה אחת בירושלים. משתתפים: אנסטסיה פיין, אנה דוברוביציקי, עידית טפרסון, אורי הוכמן, אבי גרייניק, לאון נונין.
 יום רביעי, 28 בנובמבר, 21:00
יום חמישי, 29 בנובמבר, 18:00.

» למות עליך –

דרמה קומית מרירה מאת יעל לבנטל ושלומית ארנון על זוגיות ועל פרידה, על החיים וגם על המוות ובעיקר על החיים אחרי המוות. משתתפים: יעל לבנטל, דיוויד בלינקה, אודי פרסי, דנה מיירנט, עדי גילת, עומר עציון, רועי רביב, דני גבע.
 יום רביעי, 28 בנובמבר, 18:00
יום חמישי, 29 בנובמבר, 21:00.

» תחושת בטן –

דרמה מאת עמית גור המציגה אישה לפנסיה מוקדמת ממשרד החינוך, אחרי שנים של טיפולי פוריות, בתה מאיה בהריון, בנה נמצא בתחילתו של הליך פונדקאות עם בן זוגו, ואיתן, בעלה, מלא תכניות לקראת הנסיעות העתידיות שלהם מסביב לעולם. הדבר היחיד שנגה הורביץ לא תכננה זה לקבל בשורת איוב מרופא המשפחה שלה, המאלצת אותה לבצע החלטה הרת גורל לגבי עתידה. משתתפים: אודיה קורן, איה שבא, שמחה ברבירו, כינרת לימוני, אלעד אטרקצ’י, דורית לב ארי, עידו מרקוביץ, מוטי כץ.
יום ראשון, 2 בדצמבר בשעה 18:00, ובשעה 21:00

» גאון בכלוב –

 דרמה קומית מאת עירית קפלן ויואב ברלב המספרת על יורם, כוכב טלוויזיה לשעבר, נהנתן והולל אשר נזרק מביתו בידי אשתו. בשיא השפל של חייו, האישיים והמקצועיים, הוא פוגש בויקי, מכרת ילדות ומנהלת סניף דואר. יש להם זיכרון ילדות משותף שקושר את גורלם יחד. ויקי מעריצה את יורם ואוספת אותו אל ביתה. שם הוא מכיר את אחיה יונתן, גאון בעל מוגבלות, על הספקטרום האוטיסטי, בעל זיכרון פנומנאלי ואלוף טריוויה וידע כללי. מרגע זה מתפתח משולש יחסים סבוך, במהלכו נבחנים רגשות מול אינטרסים. יורם, הנואש לחזור אל המסך, מנסה למכור לסוכן שלו פורמט לתכנית טלוויזיה שמשתמשת ביכולות הטריוויה של יונתן. נראה שכולם משחקים את המשחק אבל המציאות עולה על הדמיון והדרך רצופה הפתעות, סודות ושקרים. משתתפים: עירית קפלן, יואב בר-לב, אלון דהן, דודו ניב.
שבת, 1 בדצמבר, בשעה 18:00, ובשעה 21:00

» עדולם –

קומדיה מאת נועה כהן שבתאי.

 מוטי ברגר, שחקן תיאטרון מזדקן קיבל הצעה שאי אפשר לסרב לה. הוא יפרסם את חברת הקבורה הפרטית “עדולם” ובתמורה יקבל חלקת קבר מובחרת בבית העלמין היוקרתי. מוטי מגיע לבית העלמין עם אספרנסה, החברה הטרנסית שלו, ומגלה שחלקת הקבר המיוחלת כבר הובטחה לשר התרבות, אויבו המושבע מזה שנים. כאשר נופלת ההחלטה שהראשון שימות יזכה בחלקה, השניים יוצאים ל”מלחמה על הקבר”. תוך ניסיונות התאבדות מקוריים ומאמצים הדדיים שהאחד לא ימות לפני השני נחשפים סודות מהעבר, רומנים מפוקפקים וקשרים משפחתיים שנשארו סגורים “בארון”.  משתתפים: יצחק חיזקיה, יוסי קאנץ, דן קיגלר, מאיר תמם, עינת כהן סגל, שלומי אברהם.
יום שלישי, 27 בנובמבר בשעה 21:00
יום שישי, 30 בנובמבר בשעה 12:00